Depilacja laserowa bikini

  • Home
  • Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa bikini to zabieg estetyczny, jednak w strefie bikini istnieją do niej wskazania medyczne. Dzieje się tak w przypadku skłonności do wrastania włosków lub do nawracających zapaleń mieszków włosowych. Epilacja umożliwia całkowite pozbycie się problemu, a przy okazji i włosów. Depilacja laserowa bikini wymaga dłuższej pracy naszego lasera. Zabieg epilacji tych partii ciała trwa około 30 minut w przypadku głębokiego bikini oraz 15 minut przy linii bikini. Jest to zabieg dla osób, które chcą raz na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia z miejsc intymnych, zapomnieć o podrażnieniach i wrastających włoskach. Aby uzyskać jak najlepsze efekty, należy zaprzestać używania depilatora, wosku na minimum 2 tygodni przed poddaniem się depilacji laserowej, a kremu do depilacji – na tydzień przed zabiegiem. Skóra nie może być przesuszona, opalona ani podrażniona, dlatego najlepiej ogolić okolice bikini na dzień lub dwa przed wizytą w gabinecie. Podczas epilacji strefy bikini zabieg poprzedzony jest 5-minutowym schładzaniem skóry przez głowicę peltiera, co sprawia, że zabieg jest mniej bolesny w porównaniu do innych laserów. Nie ulega wątpliwości, iż strefy intymne są miejscami o zwiększonej wrażliwości na ból, dlatego też zabieg może być bardziej odczuwalny, jednakże zależy to od indywidualnej odporności Klienta na ból. Depilacja bikini wykonywana jest z użyciem bezpiecznego dla skóry urządzenia, dzięki czemu można w szybki sposób pozbyć się zbędnego owłosienia. W zależności od oczekiwanego efektu, wykonywana jest delikatna depilacja francuska, nieco bardziej rozległa depilacja brazylijska lub całościowa depilacja hollywoodzka.

Zabieg przeprowadzamy na terenie miasta Rybnik, w naszym nowocześnie wyposażonym salonie. Depilacja bikini z użyciem lasera to najskuteczniejsza metoda pozbycia się włosków z okolic intymnych, która daje trwałe rezultaty.

Depilacja francuska (linia bikini)
Depilacja intymna francuska to metoda dla kobiet, które cenią sobie naturalny lecz estetyczny wygląd. Jest to najpłytsza forma depilacji. Włoski usuwane są z boków wzgórka łonowego i pachwin. Depilacja nie obejmuje pośladków, okolic między nimi, ani warg sromowych.

Depilacja brazylijska (głębokie bikini)
Podczas zabiegu włoski zostają usunięte z okolic bikini, pachwin, warg sromowych(głębokość zależy od preferencji klientki) oraz z okolic pośladków i pomiędzy nimi. Włosy znajdujące się po środku wzgórka łonowego (nad łechtaczką) zostają przystrzyżone w cienki pasek lub inny kształt.

Depilacja hollywoodzka (głębokie bikini)
Zabieg jest najgłębsza forma depilacji. Owłosienie zostaje usunięte z pachwin, wzgórka łonowego, warg sromowych oraz okolic pośladków. Metoda daje poczucie największego komfortu i estetyki. Depilacja hollywoodzka to usunięcie wszystkich włosków, efektem jest idealnie gładka strefa bikini.

Kosmetyki – Po zabiegu depilacji

Po zabiegu depilacji laserowej używamy produktów z serii LR ALOE VIA . Seria została opracowana z myślą o intensywnej pielęgnacji i regeneracji dzięki bogactwu aloesu w recepturach produktów. Z LR ALOE VIA możemy zadbać o Ciebie od stóp do głów. Wysoka zawartość aloesu w połączeniu z naturalnymi, cennymi bioekstraktami – to wszystko sprawia, że seria LR ALOE VIA jest wyjątkowa i wykazuje wszechstronne działanie:

  • regeneruje
  • nawilża
  • koi skórę
  • chroni

Produkty nie zawierają parabenów i olejów mineralnych.

Po zabiegu stosujemy Aloe Vera Spray, który przyspiesza gojenie. Działa błyskawicznie orzeźwiająco i kojąco na podrażnioną i bardzo wrażliwą cerę. Nawilża naskórek. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Potem skóra jest nawilżana odświeżającym żelem Aloe Vera 90% do pielęgnacji podrażnionej i suchej skóry. Żel błyskawicznie zapewnia skórze maksymalne nawilżenie, chłodzi, poprawia elastyczność, daje natychmiastowe uczucie intensywnie wypielęgnowanej skóry.