Mezoterapia

Mezoterapia igłowa podaruj swojej skórze drugą młodość

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem, w którym wykorzystuje się kwas hialuronowy. Jest to składnik, który występuje w organizmie człowieka naturalnie, ale z biegiem lat jego poziom maleje. Kwas hialuronowy zaczyna zanikać już około 20 roku życia. Odpowiednia ilość kwasu hialuronowego sprawia, że skóra jest bardzo gładka i elastyczna. Jego niedobór skutkuje starzeniem się skóry. Mezoterapia igłowa jest bardzo szybkim i bezpiecznym zabiegiem, dzięki któremu można w krótkim czasie poprawić wygląd skóry, przywracając jej młody i naturalny wygląd.

Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 25 rok życia – stosuje się go zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Pierwsze efekty można zaobserwować już po pierwszej serii. Skóra jest widocznie odżywiona i jędrna. W celu utrzymania odpowiedniego poziomu kwasu hialuronowego w skórze konieczne jest wykonanie 4-6 zabiegów, w odstępach co dwa tygodnie. Jest to gwarancja młodego wyglądu skóry przez okres 6 miesięcy. Po upływie tego czasu zaleca się stosowanie zabiegów kosmetycznych, które nazywane są przypominającymi – raz w miesiącu.

Mezoterapia może być wykonywana niezależnie od pory roku – trzeba jednak pamiętać, aby po wykonaniu zabiegu, przez kilka dni wstrzymać się od wizyt na basenie, saunie, siłowni. Należy też unikać długiego przebywania na słońcu. Zabieg mezoterapii wykonywany w naszym salonie trwa około 60 minut.

Występuje kilka przeciwwskazań dotyczących zabiegu, do najważniejszych należą:

  • okres ciąży oraz karmienia piersią,
  • cukrzyca,
  • przyjmowanie leków, które obniżają krzepliwość krwi,
  • wirusowe, grzybicze lub bakteryjne zakażenie skóry.

Serdecznie zapraszamy na mezoterapię do naszych salonów kosmetycznych w miastach Racibórz oraz Rybnik. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą pozostałych zabiegów pielęgnacyjnych – fotoodmładzanie, usuwanie przebarwień i wiele innych. Nasi specjaliści odpowiedzą na pytania dotyczące zabiegów, jakie oferujemy oraz pomogą w umówieniu wizyty.

Zadbaj o swoją skórę już dzisiaj!

elaserstudio