Depilacja laserowa nóg

  • Home
  • Depilacja laserowa nóg

Laserowe usuwanie niechcianego owłosienia z okolic nóg cieszy się w naszych salonach ogromną popularnością. Jest to jeden z dłuższych zabiegów i trwa około 30 minut. Ze względu na dużą powierzchnię jaką stanowią te partie ciała, zabieg wykonywany jest z wykorzystaniem głowicy lasera MEDIOSTAR NEXT PRO. Wrażliwość na ból podczas przeprowadzenia zabiegu zależy od indywidualnych predyspozycji Klienta. Oferujemy depilację całych nóg jak i depilację łydek lub samych ud. Kolejny zabieg należy wykonać po 8 – 10 tygodniach.

Kosmetyki – Po zabiegu depilacji

Po zabiegu depilacji laserowej używamy produktów z serii LR ALOE VIA . Seria została opracowana z myślą o intensywnej pielęgnacji i regeneracji dzięki bogactwu aloesu w recepturach produktów. Z LR ALOE VIA możemy zadbać o Ciebie od stóp do głów. Wysoka zawartość aloesu w połączeniu z naturalnymi, cennymi bioekstraktami – to wszystko sprawia, że seria LR ALOE VIA jest wyjątkowa i wykazuje wszechstronne działanie:

  • regeneruje
  • nawilża
  • koi skórę
  • chroni

Produkty nie zawierają parabenów i olejów mineralnych.

Po zabiegu stosujemy Aloe Vera Spray, który przyspiesza gojenie. Działa błyskawicznie orzeźwiająco i kojąco na podrażnioną i bardzo wrażliwą cerę. Nawilża naskórek. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Potem skóra jest nawilżana odświeżającym żelem Aloe Vera 90% do pielęgnacji podrażnionej i suchej skóry. Żel błyskawicznie zapewnia skórze maksymalne nawilżenie, chłodzi, poprawia elastyczność, daje natychmiastowe uczucie intensywnie wypielęgnowanej skóry.