Szok termiczny Cool T-SHOCK

  • Home
  • Szok termiczny Cool T-SHOCK

Zamrażanie tkanki tłuszczowej to nowoczesna metoda na niechirurgiczne odchudzenie sylwetki, zmniejszenie cellulitu, a także zwiększenie metabolizmu. Jak działa szok termiczny Cool T-SHOCK?

Redukuje cellulit – Cool T-Shock redukuje złogi tłuszczowe, stosując ekstremalne zimno do zwężenia naczyń krwionośnych. Jest to nieinwazyjne leczenie tkanki tłuszczowej w celu indukcji rozkładu lipolizy komórek tłuszczowych – w celu zmniejszenia tkanki tłuszczowej bez uszkodzenia innych tkanek. Poddane zamrożeniu komórki tłuszczowe silnie reagują na niską temperaturę, rozpadają się na mniejsze elementy i trwale znikają z organizmu. W efekcie zabiegu zmniejszona zostaje objętość poddanych zamrożeniu tkanek tłuszczowych zlokalizowanych w poszczególnych partiach ciała. Zabieg zamrażania tkanki tłuszczowej jest w pełni bezpieczny i stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznej liposukcji.

Face Lift: wokół twarzy i szyi uruchamia produkcję głębokich warstw kolagenu. Spowoduje to wygładzenie linii twarzy, zmniejszenie wyprysków, rozjaśnienie, zmniejszenie zmarszczek i zagęszczenie skóry w ciągu kilku minut.

  • Pełny zestaw aplikacji (4-8) w naturalny sposób zacznie odnawiać produkcję kolagenu.
  • Opuchlizna wokół oczu zostanie znacznie zmniejszona lub całkowicie wyeliminowana.
  • Pory na twarzy i szyi zostaną zmniejszone, co ogranicza przyjmowanie toksyn, brudu i brudu.
  • Zmiany skórne, takie jak zapalenie skóry, wyprysk, trądzik i łuszczyca, będą mocno zmniejszone.
  • Tempo metabolizmu wzrasta i stymulowany będzie wzrost poziomu endorfin.
  • Wygładza i napina luźną skórę.

ZAMRAŻANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ RYBNIK

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą z zakresu zabiegu zamrażania tkanki tłuszczowej. Zapraszamy do skorzystania z usługi i rezerwacji dogodnego dla Państwa terminu – telefonicznie lub bezpośrednio w ELaser-Studio w Rybniku.W razie pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji na temat procedur, a także odpowiemy na wszelkie niejasności.

elaserstudio