Usuwanie blizn

usuwanie blizn rybnik

Blizny to efekt gojenia się ran. W związku z tym, że bywają rozległe i widoczne, stanową często problem estetyczny, który może zaburzyć poczucie własnej wartości. Dlatego w naszym gabinecie przeprowadzamy usuwanie blizn z wykorzystaniem nieinwazyjnej metody laserowej. W przeciwieństwie do operacyjnego usuwania blizn, laser jest bezpieczny, nie stwarza ryzyka powikłań oraz wykazuje się dużą skutecznością.

Jeżeli interesuje Cię laserowe usuwanie blizn z twarzy i ciała, umów się na zabieg w naszym salonie, który mieści się na terenie miasta Rybnik.

Usuwanie blizn

Bez względu na podłoże powstałych blizn, laser diodowy poradzi sobie z większością ubytków skóry powstałych w wyniku urazu. Usuwanie blizn przy użyciu lasera to metoda całkowicie bezbolesna, która nie wymaga długiego czasu rekonwalescencji oraz przeprowadzania zabiegów operacyjnych.

Usuwanie blizn wykonuje się za pomocą lasera frakcyjnego, który trafia do głębszych warstw skóry, stymulując tkankę do tworzenia nowej, zdrowej warstwy. Zabieg laserowy wykazuje dużą skuteczność w przypadku blizn pooperacyjnych, potrądzikowych i pourazowych, dlatego znajduje wszechstronne zastosowanie w medycynie estetycznej.

Usuwanie blizn przy pomocy głowicy lasera jest polecane osobom, które oczekują trwałych i widocznych efektów, jednak nie chcą ingerencji skalpela. Przeprowadzając usuwanie blizn, dbamy o komfort naszych klientów, aby stworzyć najbardziej intymne warunki do wykonywanych zabiegów laserowych.

Zapraszamy na konsultacje, podczas których przekażemy niezbędne informacje na temat naszych zabiegów i określimy, jakie rezultaty może dać usuwanie blizn z wykorzystaniem najlepszego urządzenia na Twojej skórze.

Usuwanie rozstępów

Pojawiają się w okresach intensywnego wzrostu, w czasie ciąży, przy odchudzaniu. Czasem są związane ze zmianami chorobowymi, a nierzadko skłonność do ich powstawania dziedziczymy. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna oraz kosmetologia znają sposoby na skuteczne usuwanie rozstępów. To metody o wysokiej skuteczności i bezpieczeństwie, polegające na poddawaniu zmienionych miejsc działaniu lasera diodowego. Łagodzi on zmiany i całkowicie je niweluje, pozostawiając skórę gładką, w jednolitym kolorze, pozbawiona szpecącym zmian. Ty zaś wychodzisz od nas pozbawiona kompleksów i gotowa cieszyć się swoim nowym wyglądem.

Usuwanie rozstępów oferujemy nie tylko kobietom, ale też mężczyznom. Zabiegowi poddajemy wszystkie części ciała – brzuch, plecy, piersi, nosi, ręce. Zawsze dbamy o Twój komfort, dobre samopoczucie i bezpieczeństwo, dlatego nie obawiaj się – jesteś w dobrych rękach! Do zabiegu kwalifikuje Cię doświadczony kosmetolog, który odpowie też na wszystkie pytania.

elaserstudio