Zabiegi na cellulit

Cellulit to przede wszystkim problem estetyczny. Nierówności w okolicach bioder, pośladków i ud dotyczą znacznej liczby kobiet niezależnie od masy ciała i ilości tkanki tłuszczowej. Bardzo często trudno się ich pozbyć, nawet przestrzegając zdrowej diety i przykładając dużą wagę do aktywności fizycznej. W takim przypadku zabiegi na cellulit są najbardziej wskazane. Dzięki wykorzystaniu mocy fal dźwiękowych (HIFU), drenażu limfatycznego, szoku termicznego lub też mezoterapii igłowej jesteśmy w stanie rozbić podskórne komórki tłuszczowe, które jawią się jako nieestetyczne wgłębienia i wypukłości. W efekcie skóra jest znacznie gładsza i jędrniejsza, a pacjentka odzyskuje pewność siebie.

Skuteczne zabiegi na cellulit oferta

Powstawanie cellulitu zwykle ma związek z zaburzeniami krążenia krwi i limfy, może być wzmacniane również przez zaburzenia hormonalne. Dlatego tak trudno zniwelować go ćwiczeniami lub dietą. HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) to metoda stymulująca komórki do regeneracji dzięki wywoływaniu ich ruchu i tarcia. Wytworzone w ten sposób ciepło pomaga również rozbić tkankę tłuszczową, dlatego za pomocą urządzenia HIFU możemy przeprowadzać skuteczne zabiegi na cellulit. Dobre efekty daje też mezoterapia igłowa znana wszystkim fankom procedur odmładzających na twarz. Pobudza bowiem mikrokrążenie i stymuluje odbudowę kolagenu oraz elastyny.

Wysoką skuteczność usuwania cellulitu wykazują również zabiegi – drenaż limfatyczny i szok termiczny COOL T-Shock. Drenaż limfatyczny to zabieg, którego działanie pozwala na głęboką stymulację uciskową, co ujędrnia skórę i pomaga pozbyć się nierówności. Usuwanie cellulitu gwarantuje również szok termiczny, polegający na usuwaniu miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej poprzez kontrolowane zamrażanie komórek tłuszczowych. Wszelkie zabiegi usuwania cellulitu dostępne w naszej ofercie to zabiegi bezpieczne i nieinwazyjne, które dają widoczne, naturalne efekty.

USUWANIE CELLULITU RYBNIK 

Najlepsze rezultaty przynoszą zabiegi na cellulit wykonywane w seriach. Ilość wizyt w gabinecie i ich częstotliwość jest ustalana indywidualnie podczas konsultacji. Zapraszamy do naszych placówek w miejscowościach Racibórz, Rybnik, Katowice, Paniówki, Skoczów, Bieruń i Radlin, gdzie udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat procedur oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

elaserstudio