Depilacja laserowa przedramion

  • Home
  • Depilacja laserowa przedramion

Owłosienie na przedramionach i ramionach to najczęściej utrapienie brunetek. Nietrwałe metody usuwania włosów na rękach powodują nie tylko krótkotrwałe efekty ale również odrastanie twardszych, mocniejszych i ciemniejszych włosków. Włosy na rękach mogą być dla kobiet dość krępującym problemem. W okresie jesienno-zimowym można ukryć włosy na rękach zakładając bluzkę z długim rękawem. Jednak latem każda kobieta chciałabym założyć bluzkę na ramiączkach. Mając świadomość owłosionych rąk kobieta czuje się niekomfortowo.
W związku z tym, iż tradycyjne metody depilacji są nieskuteczne poleca się, aby w celu usunięcia włosów z przedramion, ramion i dłoni skorzystać z zabiegu depilacji laserowej. Jest to zabieg bezbolesny trwający do 30 minut.

Kosmetyki – Po zabiegu depilacji

Po zabiegu depilacji laserowej używamy produktów z serii LR ALOE VIA . Seria została opracowana z myślą o intensywnej pielęgnacji i regeneracji dzięki bogactwu aloesu w recepturach produktów. Z LR ALOE VIA możemy zadbać o Ciebie od stóp do głów. Wysoka zawartość aloesu w połączeniu z naturalnymi, cennymi bioekstraktami – to wszystko sprawia, że seria LR ALOE VIA jest wyjątkowa i wykazuje wszechstronne działanie:

  • regeneruje
  • nawilża
  • koi skórę
  • chroni

Produkty nie zawierają parabenów i olejów mineralnych.

Po zabiegu stosujemy Aloe Vera Spray, który przyspiesza gojenie. Działa błyskawicznie orzeźwiająco i kojąco na podrażnioną i bardzo wrażliwą cerę. Nawilża naskórek. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Potem skóra jest nawilżana odświeżającym żelem Aloe Vera 90% do pielęgnacji podrażnionej i suchej skóry. Żel błyskawicznie zapewnia skórze maksymalne nawilżenie, chłodzi, poprawia elastyczność, daje natychmiastowe uczucie intensywnie wypielęgnowanej skóry.