Fotoodmładzanie

Przywrócenie skórze zdrowego i młodego wyglądu jest jednym z życzeń, jakie nasi specjaliści są w stanie spełnić – wszystko dzięki zabiegowi, którym jest fotoodmładzanie.
MeDioStar NeXT to urządzenie, które jest wyposażone w odpowiedni rozmiar plamki świetlnej, dzięki czemu możliwe jest leczenie i odmładzanie każdego rodzaju skóry u pacjenta. Posiada system chłodzenia skóry, który czyni zabieg bezpiecznym dla naszych pacjentów. Fotoodmładzanie polega na delikatnym podgrzaniu tkanek, co prowadzi do ich pobudzenia i regeneracji elastyny oraz kolagenu. Efektem jest redukcja zmarszczek, a także zwiększenie jędrności skóry, poprawienie jej kolorytu oraz struktury. Zabieg jest całkowicie bezbolesny – w naszych salonach jest wykonywany dwoma metodami, dotykową oraz bezdotykową. W celu osiągnięcia jak najlepszych wyników konieczne jest wykonanie trzech-czterech serii w odstępach trzytygodniowych. To jednak jedna z lepszych procedur pozwalających na usuwanie zmarszczek i odmładzanie skóry.

Zabieg fotoodmładzania wpływa na:

  • zredukowanie zmarszczek skóry
  • zmniejszenie ilości porów,
  • rozjaśnienie skóry,
  • usuwanie przebarwień,
  • poprawę struktury skóry – jej zagęszczenie oraz ujędrnienie.

Fotoodmładzanie przebieg zabiegu

Fotoodmładzanie jest zabiegiem szybkim. W zależności od obszaru ciała trwa on od 30 do 90 minut. Podczas przeprowadzanego zabiegu pacjent odczuwa ciepło, może również pojawić się niewielkie pieczenie, jednak procedura nie jest bolesna. Po wykonaniu fotoodmładzania konieczne jest wstrzymanie się od opalania przez okres dwóch tygodni – należy również pamiętać o stosowaniu kremów z wysokim filtrem, które skutecznie ochronią skórę przed szkodliwymi promieniami słońca. Warto także na okres miesiąca wstrzymać się od stosowania kosmetyków, które zawierają w swoim składzie alkohol. Redukcja zmarszczek następuje stopniowo, ale pierwsze efekty można zauważyć od razu po zabiegu. Po wykonaniu całej serii skóra wyraźnie zyskuje na jędrności i wygląda młodziej.

Usuwanie zmarszczek z wykorzystaniem technik fotoodmładzania jest polecane pacjentkom bez względu na wiek. Do zabiegu kwalifikuje przede wszystkim stan skóry. Procedura jest nieinwazyjna, dlatego wykazuje się bezpieczeństwem. Ma pozytywny wpływ na elastyczność tkanek, dlatego zapobiega też powstawaniu kolejnych nierówności i bruzd. Zapraszamy na konsultacje, jeśli interesuje Państwa zwiększenie jędrności, odmłodzenie i poprawienie wyglądu cery oraz redukcja zmarszczek. Specjalista dobierze odpowiednią metodę wykonywania zabiegu oraz ustali harmonogram wizyt w gabinecie dla uzyskania optymalnych rezultatów.

Zabieg fotoodmładzania przeprowadzamy w naszych placówkach, w miejscowościach Racibórz, Rybnik, Katowice, Paniówki, Skoczów, Bieruń i Radlin. W celu poznania pełnej oferty salonu ELaser-Studio oraz samego procesu, jakim jest fotoodmładzanie, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Odpowiedzą oni na wszystkie pytania oraz pomogą w umówieniu wizyty w dogodnym dla Państwa terminie.

elaserstudio