Zabiegi HIFU

zabiegi hifu rybnik

Zabieg HIFU 3D uznawany jest za jeden ze skuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Technologia ta wykorzystuje wiązki fal dźwiękowych o dużym zasięgu. W medycynie estetycznej HIFU pełni rolę bezinwazyjnego liftingu twarzy i ciała. Lifting twarzy przeprowadzany z wykorzystaniem urządzenia HIFU to nieinwazyjna metoda będąca alternatywą dla zabiegu chirurgicznego. HIFU wykazuje także dobre efekty w ujędrnianiu ciała, dlatego lifting brzucha odznacza się równie wysoką skutecznością. Każdy zabieg przeprowadzany jest przez specjalistę, dlatego nie ma ryzyka wystąpienia niepożądanych skutków czy oparzeń naskórka. Zarówno wykonując lifing twarzy, jak i lifting brzucha, ustalamy parametry urządzenia indywidualnie, dzięki czemu HIFU jest dobierany do konkretnych potrzeb klienta. Zabiegi wyszczuplające przeprowadzone z użyciem HIFU 3D, wyróżniają się dużą skutecznością i pozwalają pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z newralgicznych miejsc.

HIFU 3D (High  Intensity Focused Ultrasound)- Dzięki zastosowaniu systemu punktów energetycznych emitowanych w niewielkiej odległości od siebie pozwala na uzyskanie maksymalnej wydajności zabiegowej i maksymalnej głębokości działania bez termicznego uszkodzenia tkanek. W efekcie uzyskujemy efekt odbudowania włókien kolagenowych, odbudowę struktury skóry, poprawa owalu twarzy, ujędrnienie skóry. Urządzenie jest w stanie wygenerować natychmiastowy skurcz, neokolageneze, elastogeneze, pozwalając jednocześnie na wpływ we wszystkich poziomach naskórka, skóry właściwej, lifting powierzchniowych mięśni. Ten ostatni ma zasadnicze znaczenie w liftingu twarzy. Maksymalna głębokość działania tej technologii sprzyja odbudowie tkanek.Temperatura powstała w efekcie zastosowania technologii HIFU może wynieść 65-70 stC. Powstałe w ten sposób mikrouszkodzenia zwiększają naturalną zdolność regeneracji tkanek. System Ultra Lift HIFU 3D jest wstanie sięgnąć do głębokości 4,5mm. Takie zabiegi wyszczuplające są polecane osobom, które chcą pozbyć się obwisłej skóry i wymodelować działo. Swoją skuteczność zawdzięczają przenikaniu w głębsze warstwy na skórka i intensywną stymulację

ZALECENIA POZABIEGOWE:
-nie należy poddawać miejsc zabiegowych procesom schładzania ( spowoduje to zatrzymanie procesów fibroblastycznych)
-nie należy opalać miejsc zabiegowych ok 2 dni po zabiegu
-nie należy stosować leków przeciwzapalnych po zabiegu.

Zabiegi liftingujące HIFU kiedy warto z nich skorzystać?

WSKAZANIA:

 • podniesienie owalu twarzy i podbródka
 • ujędrnienie struktury skóry
 • spłycenie głębokich zmarszczek
 • zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”
 • odbudowa kolagenu
 • terapia zapobiega starzeniu – profilaktyka
 • konturowania ciała
 • redukcja cellulitu
 • zmniejszania obwodu poszczególnych partii ciała
 • obkurczania i ujędrniania skóry ciała.
 • podniesienie pośladków
 • likwidacja „luźnej” skóry na brzuchu i wewnętrznej stronie ud

Przeciwskazania do skorzystania z zabiegów liftingujących HIFU 3D

Zabiegi wyszczuplające z użyciem HIFU 3D są w pełni bezpieczne i bezbolesne. Istnieją jednak pewne ograniczenia do ich stosowania, które wynikają głównie ze stanu zdrowia klienta.

PRZECIWWSKAZANIA: ciąża, okres karmienia piersią, choroby nowotworowe , stany ponowotworowe (okres do 5 lat), rozrusznik, zastawka serca, implanty – wszelkiego typu metalowe implanty w ciele, epilepsja, stwardnienie rozsianie, choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze w miejscu zabiegowym, nadczynność   tarczycy, nieuregulowana cukrzyca  (niepoddawana leczeniu farmakologicznemu), ropnie tkanek miękkich, stawów i kości, ostre zapalenie stawów i kości, obrzęki o nieznanej etiologii, guzki niewiadomego pochodzenia, zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła, nadciśnienie, zaburzenia krzepliwości,  skłonność do krwawień, ostre stany zapalne zatok, zapalenie żył, oparzenie skóry lub rekonwalescencja po oparzeniach, wszczepione urządzenie do neurostymulacji, 48 godzin po przebytej operacji.  Przerwana ciągłość skóry,  Botox w ciągu ostatnich 9 miesięcy, złote nici,  implanty wchłanialne i wypełnienia w miejscu zabiegowym np. kwasem hialuronowym tzw. „wypełniacze”  – elementy metalowe, elektryczne, elektroniczne-laseroterapia w miejscu planowanego zabiegu do 3 tyg. Wcześniej-mikronakłuwanie do 3 tyg przed planowanym zabiegiem-aparat ortodontyczny-problemy z błędnikiem-nici liftingujące-miażdzyca-stany zapalne
W efekcie uzyskujemy efekt odbudowania włókien kolagenowych, odbudowę struktury skóry, poprawa owalu twarzy, ujędrnienie skóry.

Zabiegi liftingujące Rybnik

Do skorzystania z oferty zabiegów liftingujących HIFU zapraszamy do Salonu ELASER STUDIO Rybnik. Dysponujemy nowoczesną aparaturą zabiegową, co umożliwia nam przeprowadzenie efektywnych i bezpiecznych zabiegów. Jednocześnie z oferty zabiegów liftingujących możecie Państwo skorzystać w pozostałych lokalizacjach. Salony ELASER STUDIO pozostają do Państwa dyspozycji w miejscowościach, takich jak Racibórz, Katowice, Paniówki, Skoczów, Bieruń i Radlin. Każda z placówek dysponuje odpowiednim zapleczem sprzętowym. Zabiegi liftingujące odbywają się pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych kosmetologów, którzy czuwają nad bezpieczeństwem naszych Klientów i Klientek na każdym etapie zabiegu.

elaserstudio