Zabiegi na rozszerzone pory

  • Home
  • Zabiegi na rozszerzone pory

Rozszerzone pory to problem estetyczny, ale nie tylko. Zwykle zwiastuje on bowiem nadmierny łojotok i skłonność do gromadzenia się sebum oraz zanieczyszczeń w porach, co skutkuje powstawaniem zaskórników. Nowoczesna kosmetologia proponuje jednak skuteczne sposoby na zmniejszanie porów. Można w tym celu wykorzystać m.in. laser, a także różne metody złuszczania. Co ważne, zaawansowane zabiegi na rozszerzone pory dają długotrwałe efekty i pozwalają poprawić strukturę oraz ogólną kondycję skóry.

Jaki sposób na zmniejszenie porów wybrać?

Jak już wspomniano, istnieje wiele sposobów na zmniejszenie porów w gabinecie kosmetycznym. Jednymi z najlepszych są te wykorzystujące nowoczesny sprzęt laserowy.  Świetne rezultaty przynoszą m.in. peelingi laserowe. Odpowiedni dobór parametrów lasera dokonany przez specjalistę pozwala zaobserwować poprawę stanu cery już po pierwszym zabiegu. Wykonanie serii wpływa nie tylko na zmniejszenie porów, ale również redukcję blizn i niedoskonałości, wyrównanie kolorytu czy delikatne odmłodzenie. Odpowiednim zabiegiem na rozszerzone pory może być też radiofrekwencja mikroigłowa.

Zabiegi na rozszerzone pory nasza oferta

Zabiegi na rozszerzone pory wykonywane z użyciem najnowocześniejszego sprzętu, wyłącznie przez wysoko wykwalifikowanych pracowników – na to właśnie możesz liczyć, korzystając z naszej oferty. Jeśli Twoim miastem jest Rybnik, serdecznie zapraszamy do naszego salonu. Współpracujemy jednak również z wieloma renomowanymi gabinetami na terenie całego Śląska i w pozostałych obszarach kraju. Sprawdź naszą ofertę i pożegnaj rozszerzone pory!

 

elaserstudio