Zabiegi wyszczuplające – modelowanie sylwetki

  • Home
  • Zabiegi wyszczuplające – modelowanie sylwetki

Sposobów na odchudzenie sylwetki jest wiele, jednak nie zawsze spełniają one założone oczekiwania. Zdarza się często, że nawet konsekwentne przestrzeganie diety i regularna aktywność fizyczna nie pomagają w pozbyciu się nadmiarowych kilogramów. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą różnego rodzaju zabiegi wyszczuplające – wspomagające odchudzanie i modelowanie sylwetki.

ZABIEGI ODCHUDZAJĄCE OFERTA ELASER-STUDIO

W ELaser-Studio czekają na Państwa skuteczne zabiegi odchudzające. Wszelkie zabiegi wyszczuplające przeprowadzane są przez wysoko wyspecjalizowanych i doświadczonych specjalistów, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i kosmetyków sprawdzonych marek. Wszelkie parametry, przebieg, intensywność, a także ilość serii zabiegów odchudzających każdorazowo dostosowywane są do indywidualnych potrzeb Klientów. Takie podejście przekłada się na bezpieczeństwo, a przede wszystkim także skuteczność i doskonałe rezultaty.

Poszukującym niechirurgicznych metod modelowania sylwetki polecamy:

HIFU 3D

To zabieg, który uznawany jest za jeden z najbardziej skutecznych metod nieinwazyjnego modelowania sylwetki. Technologia HIFU wykorzystuje wiązki fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Wykazuje się wysoką skutecznością w ujędrnianiu struktury skóry, konturowaniu ciała, redukcji cellulitu, a także zmniejszaniu obwodów poszczególnych partii ciała.

DRENAŻ LIMFATYCZNY

To tzw. masaż tlenowy poduszkami powietrznymi, których mechanizm działania powoduje głęboką stymulację uciskową. Podczas niego następuje maksymalne pobudzenie limfy, co w efekcie przyspiesza metabolizm w tkankach. Ten typ zabiegu wyszczuplającego skutecznie rozbija tkankę tłuszczową, zmniejsza cellulit, a także ujędrnia skórę i usprawnia krążenie.

SZOK TERMICZNY COOL T-SHOCK

To zabieg odchudzający usuwający miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową. Modelowanie sylwetki odbywa się tutaj poprzez kontrolowane mrożenie komórek tłuszczowych bez uszkodzenia innych tkanek. Dodatkowo, szok termiczny skutecznie zmniejsza cellulit, a także zwiększa tempo metabolizmu.

ZABIEGI ODCHUDZAJĄCE RYBNIK

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą zabiegów wyszczuplających. Zapraszamy do rezerwacji miejsc na poszczególne usługi – telefonicznie lub bezpośrednio w placówce zlokalizowanej w Rybniku.

W razie jakichkolwiek pytań czy niejasności prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji na temat procedur i odpowiemy na wszelkie wątpliwości.

elaserstudio