Depilacja laserowa pleców

  • Home
  • Depilacja laserowa pleców

Nadmierne owłosienie na plecach jest wstydliwym problem tak samo mężczyzn, jak i kobiet. Obecność włosów na plecach to zupełnie normalna sytuacja w przypadku mężczyzn, jednak jeżeli włosy stają się grube i gęste, zaczynają stanowić problem natury estetycznej. Nadmierne owłosienie stanowi również źródło problemów zdrowotnych – jako, że plecy są miejscem, które łatwo ulega poceniu się, we włosach gromadzą się bakterie, co może doprowadzić do podrażnień skóry i rozwoju infekcji. Podstawową zaletą depilacji za pomocą lasera jest trwały efekt zabiegu oznaczający wysoką – szczególnie w porównaniu do innych metod – skuteczność i efektywność zabiegu. Oznacza to, iż depilacja laserowa pleców pozwala na całkowite pozbycie się włosów z tej części ciała bez możliwości odrastania. Depilacja pleców zazwyczaj trwa ok. 60 minut – wszystko zależy od gabarytów pacjenta. Zabieg jest praktycznie bezbolesny. Dyskomfort mogą odczuwać jedynie osoby szczupłe, o słabo rozwiniętej tkance podskórnej. Ilość zabiegów jest uzależniona od indywidualnych predyspozycji skórnych pacjenta. Kolejny należy wykonać po 8 – 10 tygodniach.

Kosmetyki – Po zabiegu depilacji

Po zabiegu depilacji laserowej używamy produktów z serii LR ALOE VIA . Seria została opracowana z myślą o intensywnej pielęgnacji i regeneracji dzięki bogactwu aloesu w recepturach produktów. Z LR ALOE VIA możemy zadbać o Ciebie od stóp do głów. Wysoka zawartość aloesu w połączeniu z naturalnymi, cennymi bioekstraktami – to wszystko sprawia, że seria LR ALOE VIA jest wyjątkowa i wykazuje wszechstronne działanie:

  • regeneruje
  • nawilża
  • koi skórę
  • chroni

Produkty nie zawierają parabenów i olejów mineralnych.

Po zabiegu stosujemy Aloe Vera Spray, który przyspiesza gojenie. Działa błyskawicznie orzeźwiająco i kojąco na podrażnioną i bardzo wrażliwą cerę. Nawilża naskórek. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Potem skóra jest nawilżana odświeżającym żelem Aloe Vera 90% do pielęgnacji podrażnionej i suchej skóry. Żel błyskawicznie zapewnia skórze maksymalne nawilżenie, chłodzi, poprawia elastyczność, daje natychmiastowe uczucie intensywnie wypielęgnowanej skóry.