Depilacja laserowa pach

  • Home
  • Depilacja laserowa pach

Depilacja laserowa pach jest najkrótszym zabiegiem depilacyjnym, trwającym około 5 minut. Zabieg na pachy i ich okolice wygładza skórę pod pachami i usuwa zbędę owłosienie. Dzięki trwałemu usunięciu włosów pod pachami nie trzeba już codziennie pamiętać o goleniu włosów pod pachami. Kosmetyka laserowa tych części ciała, jest praktycznie bezbolesna – podczas przeprowadzania zabiegu Klienci mogą odczuwać niewielki dyskomfort. W dniu zabiegu nie można używać dezodorantów i antyperspirantów.

Kosmetyki – Po zabiegu depilacji

Po zabiegu depilacji laserowej używamy produktów z serii LR ALOE VIA . Seria została opracowana z myślą o intensywnej pielęgnacji i regeneracji dzięki bogactwu aloesu w recepturach produktów. Z LR ALOE VIA możemy zadbać o Ciebie od stóp do głów. Wysoka zawartość aloesu w połączeniu z naturalnymi, cennymi bioekstraktami – to wszystko sprawia, że seria LR ALOE VIA jest wyjątkowa i wykazuje wszechstronne działanie:

  • regeneruje
  • nawilża
  • koi skórę
  • chroni

Produkty nie zawierają parabenów i olejów mineralnych.

Po zabiegu stosujemy Aloe Vera Spray, który przyspiesza gojenie. Działa błyskawicznie orzeźwiająco i kojąco na podrażnioną i bardzo wrażliwą cerę. Nawilża naskórek. Działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Potem skóra jest nawilżana odświeżającym żelem Aloe Vera 90% do pielęgnacji podrażnionej i suchej skóry. Żel błyskawicznie zapewnia skórze maksymalne nawilżenie, chłodzi, poprawia elastyczność, daje natychmiastowe uczucie intensywnie wypielęgnowanej skóry.